+48 85 732 16 25 kontakt@netklima.pl

Klimatyzacja z Bonusem

Kup wybrany klimatyzator typu RAC, MULTI lub PACi i zarejestruj gwarancję. Zbieraj punkty i odbierz kartę paliwową.

 

Panasonic ogłasza nowy konkurs "Klimatyzacja z Bonusem", skierowany do Akredytowanych Instalatorów i Pro Partnerów, którzy dokonają zakupu klimatyzatorów typu RAC, MULTI lub PACi w okresie od 1 października 2023 r. do 31 styczna 2024 r. Konkurs oferuje szansę na zdobycie kart paliwowych o równowartości zebranych punktów.

Aby wziąć udział w konkursie, uczestnicy muszą spełnić kilka warunków:

  1. Kupić klimatyzator typu RAC, MULTI lub PACi, który jest wymieniony w regulaminie konkursu;
  2. Zaakceptować regulamin konkursu, który jest dostępny na stronie internetowej panasonicproclub.com w zakładce "Pro Partner" (dla Pro Partnerów) lub "Promocje" (dla Pozostałych Akredytowanych Instalatorów);
  3. Prawidłowo zarejestrować kartę gwarancyjną na zakupiony klimatyzator na stronie panasonicproclub.com. Rejestracja musi zostać dokonana i zaakceptowana do 31 stycznia 2024 r.

Po zakończeniu konkursu uczestnicy otrzymają nagrody w postaci kart paliwowych o wartości zależnej od zebranych punktów. Przyznawane punkty mają równowartość 100 zł za każdy punkt zdobyty w trakcie konkursu. Nagrody zostaną wysłane na adres podany w profilu instalatora na stronie Panasonic ProClub.

Konkurs "Klimatyzacja z Bonusem" to doskonała okazja dla Akredytowanych Instalatorów i Pro Partnerów, by zdobyć wartościowe nagrody za zakup klimatyzatorów Panasonic. Więcej informacji można znaleźć na stronie internetowej Panasonic.