+48 85 732 16 25 kontakt@netklima.pl

Promocja Samsung

Kup pompy ciepła ClimateHub i odbierz
smartfon Samsung!

Zapraszamy do wzięcia udziału w promocji, w której nagrodą jest Samsung Galaxy S20 FE 5G, który zapewnia dostęp do mobilnego biura dzięki wbudowanej aplikacji Samsung DeX.

Wystarczy, że kupisz 2 dowolne komplety pomp ciepła Samsung ClimateHub, aby otrzymać rewelacyjny smartfon1.

᠎

Samsung ClimateHub

ClimateHub to przełomowe rozwiązanie, pozwalające na sprawowanie pełnej kontroli nad temperaturą w domu — to zintegrowany system podgrzewania i rozprowadzania ciepłej wody. Dzięki łatwej instalacji, cichej pracy i pełnej kompatybilności z zaawansowanymi systemami sterowania Samsung dbanie o temperaturę w domowym zaciszu nigdy nie było tak proste.

᠎

ClimateHub – odpowiedź Samsung na nowe wymagania

᠎

Pompy ciepła Samsung dostępne są w trzech wersjach – Split, Mono i TDM Plus, przez co można je dopasować do każdych wymagań.

ClimateHub Mono to pompy ciepła EHS Samsung, które wymagają wyłącznie połączeń hydraulicznych. Nie ma konieczności ingerowania w układ chłodniczy, co umożliwia montaż bez uprawnień f-gazowych. Moduł ClimateHub jest wyposażony w 200 l lub 260 l zasobnik ciepłej wody użytkowej zintegrowany z całym modułem sterującym pompą ciepła, przez co zajmuje niewiele miejsca w kotłowni.

ClimateHub Split jest to wersja, w której jednostka zewnętrzna połączona jest rurami chłodniczymi z jednostką wewnętrzną ClimateHub, co zapewnia najwyższą możliwą efektywność energetyczną systemu.

Seria TDM Plus to kompleksowe rozwiązanie do ogrzewania, chłodzenia i przygotowania ciepłej wody użytkowej. Jednostka zewnętrzna połączona jest rurami chłodniczymi z jednostką wewnętrzną ClimateHub. Dodatkowo do układu można wpiąć aż do siedmiu powietrznych jednostek wewnętrznych, które będą wykorzystywane do chłodzenia i ogrzewania pomieszczeń, jak w klasycznym systemie VRF. Niewątpliwą zaletą tego systemu jest możliwość wykorzystania unikalnych jednostek Samsung z technologią Wind-Free™, które zapewniają komfortowe chłodzenie, bez uczucia nieprzyjemnych chłodnych podmuchów.

Technologia zastosowana w pompach ciepła Samsung ClimateHub

Współczesne systemy klimatyzacji i ogrzewania muszą spełniać coraz surowsze wymogi w zakresie poziomów głośności, a także ograniczać hałas wokół domów. 4-stopniowy tryb cichy2 systemu Samsung ClimateHub pozwala użytkownikom na obniżenie poziomów hałasu wytwarzanego przez jednostkę zewnętrzną pompy ciepła nawet do 35 dB(A)3.

Moduł hydrauliczny z wbudowanym zbiornikiem charakteryzuje się kompaktową konstrukcją. Łatwą instalację zawdzięcza zamontowanym fabrycznie elementom hydraulicznym oraz okienku serwisowemu umieszczonemu z przodu urządzenia. Dzięki intuicyjnym opcjom serwisowania moduł można uruchomić bardzo prosty sposób.

Samsung zapewnia również inteligentną łączność w swoich produktach. Systemem ClimateHub można zarządzać zdalnie. Za pomocą opcjonalnego zestawu WiFi użytkownicy mogą sterować różnymi aspektami systemu, używając aplikacji SmartThings4, włączać go i wyłączać, sterować jego funkcjami i je monitorować, w tym monitorować zużycie energii elektrycznej – łatwo, z dowolnego miejsca, w każdej chwili. Monitoring zużycia energii elektrycznej pozwala na kontrolę wydatków ponoszonych za korzystanie z systemu ogrzewania. Wygodę zapewnia funkcja sterowania głosowego przez telefon komórkowy z asystentem Bixby5.

 

Regulamin promocji