+48 85 732 16 25 kontakt@netklima.pl

PANASONIC AQUAREA – nowy cennik 2016

Od dnia 02-12-2015 obowiązuje nowy cennik pomp ciepła AQUREA.

Firma PANASONIC wypuściła nowy cennik pomp ciepła AQUAREA. Uwzględnia on zmiany, które są wynikiem wprowadzenia nowszych generacji urządzeń i rozwiązań technicznych.

 

Najważniejsze Zmiany:

 

  1. W cenniku znajdziecie Państwo częściowy typoszereg pompy nowej Generacji H, składający się z: KIT-WC03H3E5, KIT-WC05H3E5, KIT-WC07H3E5, KIT-WC09H3E5.moduł wewnętrzny
  2. Usunięte zostały między innymi pozycje takie jak: KIT-WHF09D3E8, KIT-WF12C6E5-1, KIT-WC14F6E5, KIT-WC14F9E8, KIT-WC16C6E5-1.
  3. Wprowadzone zostały nowe modele Monoblok generacji G, ceny zaktualizowane.

monoblock

4. Powstała nowa sekcja Akcesoriów  do pomp ciepła Generacji H.

5. Do oferty wprowadzone zostały nowe obudowy tłumiące hałas. W załączniku znajduje się broszura, w języku angielskim, opisująca krótko te urządzenia. Jeśli będzie taka potrzeba zostanie stworzona podobna w języku polskim.

Obudowa wytłumiająca

 

Zapraszamy do zapoznania się z nowym cennikiem 2016.

Obudowa tłumiąca hałas – ulotka informacyjna.

 

To co nas najbardziej interesuje to zmiany wprowadzone w urządzeniach i wpływające na funkcjonalność urządzeń. Najciekawsze z nich:

  1. Nowa konstrukcja.

– Lepsze wzornictwo – biała obudowa posiada prosto i elegancko zakreślone kształty, bez widocznych połączeń śrubowych. Nowoczesny sterownik można wyjąć z jednostki i po przedłużeniu przewodów umieścić w dowolnym miejscu w budynku. Ważne, że zaślepka montowana w miejsce sterownika dołączana jest w komplecie.

– Rozwiązania sprzyjające monterom – Łatwy i prosty montaż dzięki rozmieszczeniu rur w rzędzie. Umożliwione jest wykorzystanie dodatkowych funkcji (m. in: sterowanie dwoma obiegami grzewczymi, układem basenowym, solarnym itp) – wymagany zakup opcjonalnej płytki.

– Ergonomiczne rozwiązania – filtr wody (łatwy dostęp i montaż na zatrzaski), zawór odcinający w zestawie, czujnik przepływu w zestawie, opcjonalny zawór trójdrogowy do montażu wewnątrz jednostki,

  1. Zaawansowane sterowanie.

sterownik

  1. Lepsza wydajność i większa wartość – na razie urządzenia o wydajności 3kW i 5kW klasyfikowane są w klasie A++ (nie ma wyższej). Od sierpnia 2019, kiedy zostanie stworzona klasa A+++ – będą ją spełniały (wg standardów ErP).

 

 

Potrzebujesz więcej informacji? – Skontaktuj się z naszym działem handlowym.