+48 85 732 16 25 kontakt@netklima.pl

Klimatyzatory SAMSUNG RAC 2018 – najnowsza oferta

Zapraszamy do zapoznania się z najnowszą ofertą!

Czym jest technologia chłodząca Wind-Free Cooling?

Wind Free skutecznie utrzymuje niską temperaturę bez nieprzyjemnego wrażenia zimnych podmuchów. Schłodzone powietrze jest delikatnie rozprowadzane przez 21 000 mikrootworów, aby nie było Ci ani za ciepło, ani zbyt zimno.

2-stopniowy tryb Cooling klimatyzatora Samsung Wind-Free szybko schładza powietrze w wariancie Fast Cooling, a następnie automatycznie przechodzi w wariant Wind-Free Cooling, by utrzymać temperaturę. Dzięki temu bez konieczności zmiany ustawień w pomieszczeniu poczujesz się komfortowo i nie doświadczysz zimnych stref.

Tryb Wind-Free Cooling używa o 72% mniej energii niż tryb Fast Cooling. W przypadku Wind-Free Cooling sprężarka działa przy minimalnej częstotliwości, aby zachować pożądaną temperaturę, a silnik wentylatora jednostki wewnętrznej  także obraca się z najmniejszą prędkością. Możesz zatem przebywać w przyjemnym chłodzie nie martwiąc się o rachunki za prąd.

Flagowy produkt Samsunga Wind-Free już teraz w ofercie firmy Netklima sp. z o.o.!

 

Ultra szeroki filtr PM2.5

Klimatyzatory Samsung Wind-Free Ultra wyposażone są w szeroki filtr pokrywający 100% otworu wlotu powietrza. W odróżnieniu od modeli konwencjonalnych , w których znaleźć można jedynie filtry częściowe, filtr PM2.5 firmy Samsung przefiltrowuje całe wciągane powietrze, przez co skuteczniej wyłapuje drobinki pyłu i sprawia, że klimatyzator emituje czyste powietrze.

Filtr PM2.5, który pokrywa całą powierzchnię ssania powietrza, wyposażony jest w generator ładunków elektrostatycznych nadający pyłowi ładunek dodatni, przez co jest silnie przyciągany przez ujemnie naładowaną płytkę kompozytową.

Filtr PM2.5 utrzymuje czystość powietrza, wyłapując 90% drobinek pyłu w 40 minut, a 99% w 100 minut. Pokrywa 100% otworu na wlot powietrza i może być prany, przez co jego utrzymanie jest łatwe i nie wiążę się z dodatkowymi kosztami.

 

Jonizator Super Plasma (SPI) firmy Samsung – redukcja do 99% wirusów

SPi redukuje do 99% niektórych szkodliwych, bakterii, pleśni i lotnych alergenów.

Jonizator plazmowy „Virus Doctor” generuje atomy wodoru i jony tlenu, aby przekształcić biologiczne zanieczyszczenia, takie jak bakterie i wirusy, w nieszkodliwą parę wodną. Teraz możesz być pewien, że oddychasz czystym powietrzem, ponieważ jonizator jest wyposażony w najnowszą technologię SPi  firmy Samsung.

 

Co więcej?

Urządzenia Samsung z roku 2018, które posiadamy w sprzedaży występują w wersji z czynnikiem R410a oraz nowym, ekologicznym czynnikiem R32.

Czynnik chłodniczy to nieodzowny element klimatyzacji. Jest więc ogromnie ważne, by wybrać taki, który jest jak najbardziej przyjazny dla środowiska. Samsung dodał czynnik chłodzący R32 do klimatyzatorów do użytku domowego, by chronić warstwę ozonową i ograniczyć efekt cieplarniany.

Samsung jest pionierem nowej ery klimatyzatorów korzystających z czynnika chłodzącego R32. Jest on bardziej przyjazdy środowisku i generuje mniejsze zanieczyszczenie niż jego poprzednik R410a. R32 charakteryzuje się niskim, wynoszącym 675 wskaźnikiem potencjału tworzenia efektu cieplarnianego GWP – w przypadku R410a wartość ta wynosiła aż 2088 – jak również zerowym potencjałem niszczenia warstwy ozonowej ODP, pomaga więc chronić środowisko i łatwo może być ponownie wykorzystany. R32 posiada ponadto wysoką wydajność chłodzenia oraz efektywność energetyczną, przez co pozwala ograniczyć zużycie chłodziwa o 30%. Klimatyzatory Samsung, z proekologicznym czynnikiem chłodzącym R32 to nowy sposób na to, by dbać o Ziemię.

Zapraszamy do zakupów!